kombucha praha logo stevikom
Zdravá výživa KOMBUCHA
…nápoj pro Váš zdravý život
english
english

Doplňky stravy

Kapsle ze sušených mletých kořenů. 770capital

 

Ženšen je považován za zázračnou rostlinu, která podporuje duševní i tělesnou kondici. Podle čínské medicíny léčí impotenci, vysoký i nízký krevní tlak, únavu, záněty kloubů, zažívací potíže. Zvyšuje aktivitu mozku, je oblíbeným omlazujícím prostředkem, je vhodný pro sportovce.

Ženšen pravý (Panax ginseng -Eleutherococcus senticosus), patří k nejznámějším elitním  exotickým rostlinám. Používá se zejména kořen.Ženšen bílý si při sušení na slunci zachová bílou barvu. Ženšen červený (obvykle korejský) je uvařený v páře a potom usušený.

Pro své léčebné účinky je považován za zázračnou rostlinu,  která podporuje duševní i tělesnou kondici. Zvyšuje činnost mozku a udržuje psychickou stabilitu. Používá se pro zlepšení paměti, koncentrace. Působí proti stresu, chrání organismus před vyčerpáním.  Podle čínské medicíny léčí impotenci, vysoký i nízký krevní tlak, únavu, záněty kloubů, zažívací potíže.Ženšen je vysoce ceněný pro svoji schopnost stimulace sexuálního chování člověka. Zesiluje sexuální reaktivitu.

Je vhodný pro sportovce. Je oblíbeným omlazujícím prostředkem a pomáhá proti projevům předčasného stárnutí. Uplatňuje se proti únavě a stresu, zvyšuje vitalitu a posiluje imunitu.Obsahuje řadu aktivních složek, tzv. ginsenosidů a polysacharidy. Ženšen zvyšuje obranyschopnost aktivováním enzymatických procesů a může urychlovat  zotavování pacientů po radiologické léčbě. Ženšenové saponiny zvyšují aktivitu různých enzymů a zlepšují regenerační procesy v játrech.Pro dosažení optimálního účinku je doporučeno užívat jednou  nebo dvakrát denně 400 – 500 mg. Po dvou až třech týdnech je doporučeno na  jeden týden přerušit. 

 

Maca je kořenová zeleniná z náhorních plošin peruánských And. Obsahuje řadu minerálů - vápníku, hořčíku, fosforu, železa, zinku, sodíku, draslíku, vitamíny A, B1, B2, B12, C, E, riboflavin, thiamin, množství aminokyselin, mastných kyselin, sterolů 

a dalších biologicky aktivních látek.Maca působí příznivě při řadě zdravotních problémů, únavě, akné, sexuálních poruchách, depresích, zpomaluje stárnutí, posiluje vitalitu, odolnost organismu, stimuluje sexuální aktivitu, zlepšuje pevnost kostí a výkonnost svalů.  

 

Kapsle Aloe Vera aneb lékarnička v kapse.

Medicínské účinky Aloe Vera byly popsány již v Egyptě před více než 3000 lety. Je to vysoce účinná léčivá rostlina bez vedlejších účinků bohatá na vitamíny A, B1, B2, B6, C a E , Aminokyseliny, které jsou důležité pro tvorbu bílkovin a řadu minerálů – vápník, hořčík, zinek, železo, mangan, sodík, draslík.

Aloe Vera je bohatá na vitamíny, minerály, polysacharidy a asi 200 stopových prvků. Kapsle Aloe Vera se 

Želatinou jsou přírodní protizánětlivý doplněk stravy, který nejen pomáhá redukovat bolest, ale také pomáhá posílit váš imunitní systém v boji s infekcí a podporuje hojení. Každá kapsle obsahuje 100 mg čistého prášku BIO Aloe Vera, což je ekvivalent 20 g 100% šťávy BIO Aloe Vera. ŽÁDNÉ VEDLEJŠÍ ÚČINKY!  Kapsle účinkují postupně, bez škodlivých vedlejších účinků pomáhají léčit skryté záněty v těle, uklidňují žaludek a pomáhají zlepšit zažívání. Příznivý vliv Aloe Vera je dokumentován u celé řady onemocnění trávicího ústrojí, vysokém cholesterolu, kožních problémech, akné, ekzémech, rakovině, infekcích, alergiích a dalších zdravotních problémech. Aloe Vera je bohatá na mukopolysacharidy, prospěšné mastné kyseliny a přírodní antibakteriální látky. Denní použití těchto kapslí vede k významnému zlepšení Vašeho zdravotního stavu. V kombinaci s kloubní želatinou bez jakýchkoliv chemických látek, by se kapsle Aloe Vera měly stát pravidelným doplňkem pro Váš život bez bolestí a problémů, kterým můžete předejít.

Doporučenou denní dávku 3 kapsle můžete doplnit nápojem BIO Kombucha Aloe Vera, která je ze zeleného čaje s meduňkou (bez extraktů a chemikálií). Tyto nápoje lze používat i k potírání pokožky při akné, ekzémech a poranění kůže.

Anti Anti B - symbióza v kapslích

 

DYSBIÓZA – narušení střevního systému má výrazný vliv na vznik různých nemocí a poruchy imunity. 

Každý člověk se ve svém životě setkává s obrovským množstvím mikroorganismů, z nichž některé jsou organismu nebezpečné, jiné příznivé. Imunitní systém nás chrání před nevítanými návštěvníky a udržuje organismus v rovnováze. 

My sami tento dokonalý obranný systém ničíme, především léky typu antibiotik, hormonů, léků proti bolesti a podobně. Nepříznivý vliv má také nevhodná strava.Narušená střevní mikrobiální flóra má za následek řadu zdravotních problémů zejména: snížení imunity, alergie, zažívací a vylučovací obtíže, únavu, bolesti hlavy, gynekologické obtíže a další zdravotní potíže.

Anti Anti B je výsledkem dlouhodobého výzkumu pracovišť celostní medicíny. Ověřené více než 15 letou zkušeností našich zákazníků.

Anti Anti B podpoří ve střevě odstranění nežádoucích plísní a mikroorganismů a pomůže obnově symbiotického stavu, který je předpokladem ke znovuvytvoření imunity a správné funkci organismu.

Anti Anti B mohou používat dospělí a děti od 3 let. Anti Anti B je doporučeno aplikovat 2 x ročně a vždy po požití antibiotik., Také po požití syntetických léků, ozařování, chemoterapii, při projevech nedobrého trávení, imunitních poruchách, alergiích, plísňových a jiných infekcích.

Jedno balení obsahuje 60 kapslí.

Hlíva ústřičná se Shii-take

Hlíva ústřičná je cizopasná houba, která žije na kmenech stromů. Od stromu získává všechny látky, potřebné ke svému životu. Stromy obsahují řadu organických i minerálních látek, které jsou lidskému organismu prospěšné a prostřednictvím Hlívy ústřičné so dostávají do organismu. Přírodní původ všech látek obsažených v Hlívě ústřičné je zárukou optimálního složení minerálů, proteinů, aminokyselin, mastných kyselin, celé řady vitamínů a stopových prvků ve formě, kterou dokáže organismus využít.

Pravidelná konzumace Hlívy ústřičné se Shii-take podporuje regeneraci buněk a posiluje imunitu organismu. Pozitivní vliv Hlívy ústřičné a Shii-take byl sledován u celé řady závažných a nepříjemných onemocnění vč alergií, ekzémů, kloubních zánětů a pomáhá omezovat vedlejší účinky při léčbě rakoviny. Zlepšuje metabolismus a pomáhá regenerovat vnitřní orgány. Je proto označována za elixír věčného mládí.

Hlívu ústřičnou se Shii-take je vhodné konzumovat každodenně po delší dobu. Z toho důvodu je usušená hlíva ústřičná ve směsi se Shii-take zpracována do kapslí, bez jakýchkoliv příměsí nebo chemikálií.

Doporučená denní dávka je 1 kapsle 2x denně před jídlem.

Jedno baleníé obsahuje 100 kapslí.

Shii-take

Elixír věčného života – SHII-TAKE je svým obsahem účinných látek považována za významný imunostimulaPůsobí jako antioxidační látka a prostředek ke korekci tvorby volných radikálů.SHII-TAKE je vhodným zdrojem proteinů, vitamínů a minerálů.

SHII-TAKE obsahuje látky, které velmi příznivě působí na očištění organismu a krve od toxických látek především chemického původu, pocházejících z potravin obsahující konzervační přísady, z nadměrného užívání chemických léků, alkoholu a nikotinu. Na látkovou výměnu, čistí trávicí trakt, játra a střeva, mají širokospektrální regenerační účinek a blahodárně působí na zvýšení narušené potenceční, antiinfekční, protinádorový a radioprotektivní prostředek.

SHII-TAKE je vhodné konzumovat každodenně po delší dobu. Z toho důvodu je usušená SHII-TAKE zpracována do 100% kapslí, bez jakýchkoliv příměsí nebo chemikálií.

Doporučená denní dávka je 1 kapsle 2x denně před jídlem, po dobu až 3 měsíců.

Jedno baleníé obsahuje 100 kapslí.

Želatina se Shii-take

Klouby přednostně zachytávají a ukládají chemické toxiny, které podporují zánětlivé a degenerativní postižení kloubů. Tento preparát je složen tak, aby pročišťoval a regeneroval  kloubní aparát. Slouží k regeneraci kloubních povrchů a vaziv. Zmírňuje obtíže způsobené degenerativními procesy pojivové tkáně. Pravidelné užívání má příznivý vliv na klouby, chrupavky, kosti a šlachy.